Varsinais-Suomen Muistiyhdistys ry / Åbonejdens Alzheimer-förening r.f.

Varusmestarintie 15 (Runosmäki), 20360 TURKU
puhelin: 044 2020 533
sähköposti: teija.vesala@muistiturku.fi
verkkosivut: www.muistiturku.fi

  • Info
  • Luennot
  • Muistiluotsi
  • Ryhmätoiminta
  • Tapahtumat

Muistiluotsin palvelualue: Varsinais-Suomen ja Satakunnan maakunnat

 

Anne Merta
Puheenjohtaja
anne.merta@turkuamk.fi

Hanne-Maarit Mansala
palvelu-ja kehittämispäällikkö /koulutusvastaava
040 1769 744
hanne-maarit.mansala@muistiturku.fi

Teija Vesala
toimistosihteeri /jäsenasiat
044 2020 533
teija.vesala@muistiturku.fi

Marjut Aalto
Asiantuntija /Sote113-hanke
040 527 1665
marjut.aalto@muistiturku.fi

Minna Rosendahl
aluejohtaja / Muistiluotsi
0400 653 379
minna.rosendahl@muistiturku.fi

Leeni Eriksson
muistineuvoja / Muistiluotsi, Varsinais-Suomi
040 6733 831
leeni.eriksson@muistiturku.fi

Minna Reunanen
muistineuvoja / Muistiluotsi, Satakunta
040 568 8722
minna.reunanen@muistiturku.fi

Bettina Aaltonen
projektkoordinator
040 140 9345
bettina.aaltonen@muistiturku.fi

Johanna Kangasniemi
Vastaava ohjaaja / Muistikuntoutus Tammikoti
0400 653 378
johanna.kangasniemi@muistiturku.fi

Tulevia tapahtumia